29.01.2022

  • Samsun Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı, başlattıkları yeni uygulama ile yaptıkları kontrol ve denetimlerde artık tablet bilgisayar kullanmaya başladı.

  • İşlerimiz daha da kolaylaştı Zabıta Memuru Muhammet Altay ise, tablet kullanımının yaptıkları işlemlerde kendilerine hız kazandırdığını söyleyerek, Gelen şikayet ve talepleri değerlendirme aşamasında daha önce kırtasiye ürünlerimizi kullanıyorduk.

  • Yapılan çalışma ile kağıt kullanımında tasarruf elde edilirken, ayrıca işlemlerin daha hızla yapılması, zamanın verimli kullanılması, denetimlerin kayıt altına alınması ile veri bankası oluşturulması da sağlandı.

  • Biz yaptığımız çalışma ile tablet bilgisayarları temin edip ekiplerimizin sahada dijital ortamda çalışmalarını kayıt altına almalarını sağladık.

28/11/21 15:47

Zabıta denetimlerinde tablet bilgisayar dönemi başladı

Samsun Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı ekipleri denetim ve kontrol çalışmalarında Türkiye'de ilk kez yazılımı Bilgi İşlem Daire Başkanlığı'nca hazırlanan özel program üzerinden tablet bilgisayar dönemini başlattı. Samsun Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin