13.08.2022

  • Yeni Belediye Hizmet Binasıyla birlikte vatandaşları modern bir ortamda misafir edeceklerini vurgulayan Çınar, Yeşilyurt'umuzun geleceğine emanet edeceğimiz özel yatırımlarımız arasında yerini alacak olan Yeni Belediye Hizmet Binamızın inşaatı planladığı gibi ilerliyor.

  • Çınar, Yeni Belediye Hizmet Binasındaki çalışmaların ardından ihalesi yapıldıktan sonra inşaat çalışmalarına başlanan Yeşilyurt Millet Bahçesinin hizmete gireceği alanda da incelemelerde bulundu.

  • Toplam altı kat üzerinden hizmete sunacağımız binamızın son katında demir donatılar tamamlandı, betonun dökülmesiyle birlikte teras kattaki imalatlar yapılacak.

  • Alt katlardaki doğalgaz, elektrik ve su tesisatlarının yanı sıra havalandırma, ısıtma ve soğutma gibi sistemleri yapılıyor, diğer taraftan duvar, sıva ve kalıp imalatları son sürat devam ediyor.

05/07/22 15:25

Yeşilyurt Belediyesi’nin yeni hizmet binası inşaatı sürüyor

Malatya'nın Yeşilyurt ilçesinde yapımı süren yeni belediye hizmet binası ve millet bahçesi inşaatını inceleyen Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, "İki dev yatırımı gelecek nesillere emanet edeceğiz" dedi. Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, yapımı tüm hızıyla...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin