13.08.2022

HABER ÖZETI

  • Edinilen bilgiye göre, İhsaniye Mahallesi Ertuğrul Sokak'ta park halinde olan bir otomobilin motor kısmından kedi sesi geldiğini duyan vatandaşlar durumu itfaiye ekiplerine bildirdi.

  • Olay, Efeler ilçesi Yedieylül Mahallesi'ndeki bir otelin otoparkında meydana geldi.

  • Bolu'da motor kısmına giren araçtan kurtarılmaya çalışılan yavru kedi, arka arkaya 2 aracın daha motor bölümüne girmesiyle itfaiye ekiplerine zor anlar yaşattı.

  • Kedinin girdiği ikinci aracın sahibine ulaşan ekipler, yavruyu bulunduğu yerden çıkarmak istedikleri sırada, korkan kedi sokak üzerinde park halinde olan başka bir araca kaçtı.

23/06/22 15:29

Yaramaz kedinin yolculuğu 150 kilometre sonra sona erdi

Denizli'de girdiği otomobilin motor bölümünden çıktığı sanılarak 150 kilometre yolculuk yapıp Aydın'a gelen yavru kedi, Aydın Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ekipleri tarafından bulunduğu yerden çıkartıldı. Olay, Efeler ilçesi Yedieylül Mahallesi'ndeki bir...

Istanbulhaber ·

Yaramaz yavru kedi ekipleri çok uğraştırdı

Bolu'da motor kısmına giren araçtan kurtarılmaya çalışılan yavru kedi, arka arkaya 2 aracın daha motor bölümüne girmesiyle itfaiye ekiplerine zor anlar yaşattı. Edinilen bilgiye göre, İhsaniye Mahallesi Ertuğrul Sokak'ta park halinde olan bir otomobilin motor kısmından...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin