21.09.2021

HABER ÖZETI

  • Muş'ta duyarlı vatandaş tarafından yaralı bulunan Leylek, Doğa Koruma ve Milli Parklar Muş Şube Müdürlüğü ekiplerine teslim edildi.

  • İlçede bulunan yaralı ve hasta olan leyleklerin yanı sıra diğer göçmen kuşlar, yıllardır Kayhan Mahallesi'nde yer alan Gurabahane-i Laklakan'da şifa buluyor.

  • Leyleklerin daha uçma çağına gelmediği için uçamadığını ifade eden Özdemir, yavruların sağlıklı olmasının leylek popülasyonu adına mutlulukverici olduğunu söyledi.

  • Caminin kubbesine çıkılacak herhangi bir nokta bulunamayınca itfaiyeden yardım istendi.

25/07/21 15:27

Yaralı Leylek tedavi altına alındı

Muş'ta duyarlı bir vatandaş tarafından yaralı olarak bulunan Leylek, Van'da tedavi altına alındı. Muş'ta duyarlı vatandaş tarafından yaralı bulunan Leylek, Doğa Koruma ve Milli Parklar Muş Şube Müdürlüğü ekiplerine teslim edildi. Vatandaştan alınan Leylek, Doğa Koruma ve...

Istanbulhaber ·

Bursa’da leylek yavrularına kubbe üstünde tedavi

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, geçtiğimiz günlerde dünyanın ilk hayvan hastanesi olan "Gurabahane-i Laklakan'ın yaşatılması, restorasyonu ve yeniden kullanıma açılması çalışmaları dolayısıyla "Vakıf İnsan Ödülü'ne layık görülmüş ve bu anlamlı ödülü Cumhurbaşkanı...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin