04.07.2022

  • Türkiye'de protokol yönetimi eğitiminin uzman ismi Nihat Aytürk tarafından Yalova Üniversitesi akademik ve idari birim yöneticilerine Protokol ve Sosyal Davranış Eğitimi verildi.

  • Yalova Üniversitesi Rektörlük Konferans Salonunda 24-25 Mayıs 2022 tarihlerinde gerçekleşen eğitime Yalova Üniversitesi Rektörü Prof.

  • Aytürk, Kanuni'nin ardından Avrupa'nın yedi devletinin saray nazırlarını göndererek Osmanlı'dan protokol kurallarını öğrendiklerini ve 1815 yılına kadar tüm dünyada bu kuralların uygulandığını belirtti.

  • Mehmet Bahçekapılı, kurum yöneticilerinin temsil ettikleri makam ve mevkilerin itibarını korumak için bilmeleri ve uygulamaları gereken bir takım protokol, görgü ve nezaket kurallarının olduğunu ifade etti.

27/05/22 10:46

Yalova Üniversitesinde protokol eğitimi

Türkiye'de protokol yönetimi eğitiminin uzman ismi Nihat Aytürk tarafından Yalova Üniversitesi akademik ve idari birim yöneticilerine Protokol ve Sosyal Davranış Eğitimi verildi. Yalova Üniversitesi Rektörlük Konferans Salonunda 24-25 Mayıs 2022 tarihlerinde gerçekleşen...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin