17.08.2022

HABER ÖZETI

  • Tatlar Mahallesi'nde bulunan Kurban Satış ve Kesim Alanı, Kurban Bayramı'nda yine Altındağlıların yüzünü güldürecek.

  • Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Kurban Bayramı öncesinde ilgili valilik birimleriyle birlikte kurban kesimi yapılacak olan alanlara yönelik denetim ve incelemelerde bulundu.

  • Denetim ekibi, özel kurban kesim yerlerini tek tek dolaşarak kesimhane sahiplerine Kurban Hizmetleri Komisyonu'nun tebliğini ileterek, kasaplık belgesi olmayanların kesim yapamayacağı konusunda uyarılarda bulunuyor.

  • Randevu ile hizmet verilecek Kurban Bayramı'nda vatandaşların kesim için her yıl olduğu gibi, bu yıl da randevu alması gerektiğini hatırlatan Başkan Balcı, Tesisimizde kurban kesimi yaptırmak isteyen vatandaşlarımızın randevu alması şart.

22/06/22 14:53

Yaklaşan Kurban Bayramı öncesi sıkı denetim

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Kurban Bayramı öncesinde kesim yapılacak olan yerlere yönelik denetim gerçekleştiriyor. Denetimler Kurban Bayramına kadar aralıksız olarak devam edecek. Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Kurban Bayramı öncesinde ilgili...

Istanbulhaber ·

Altındağ’da kurban hazırlığı başladı

Altındağ Belediyesi'nin Kurban Bayramı için hazırlıkları hızlandırdı. Türkiye'nin en modern kurban satış ve kesim alanına, Türkiye'nin dört bir tarafından kurbanlıklar gelmeye ve yerleşmeye başladı. Tatlar Mahallesi'nde bulunan Kurban Satış ve Kesim Alanı, Kurban Bayramı'nda...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin