19.08.2022

HABER ÖZETI

  • Edinilen bilgiye göre, Melikgazi ilçesine bağlı Yeşilyurt Mahallesi Şehit Onbaşı Hakan Türk Caddesi üzerinde bulunan bir apartmanda meydana geldi.

  • Kayseri'de iki hırsız, yürüyerek geldikleri bina bahçesinden çaldıkları bisikletlere binerek gitti.

  • Kentin merkezinde, her geçen gün uzayan bisiklet yollarında uygulamalarına başlayan zabıta timi, bisikletlilerin güvenliğini sağlamak için pür dikkat çalışıyor.

  • Bisiklet Dostu Şehir unvanına yakışır bir Sakarya'nın inşası için tesis, ulaşım ve uygulama noktasında yenilikleri birer birer hayata geçiriyoruz.

05/07/22 21:18

Yürüyerek geldiler, bisikletleri çalıp gittiler

Kayseri'de iki hırsız, yürüyerek geldikleri bina bahçesinden çaldıkları bisikletlere binerek gitti. Şahıslardan birinin çaldığı bisikleti yenilerini görünce bırakması kameralara yansıdı. Edinilen bilgiye göre, Melikgazi ilçesine bağlı Yeşilyurt Mahallesi Şehit Onbaşı Hakan...

Istanbulhaber ·

Bisikletli tim yollarda: ‘Mavi yolun’ güvenliği Büyükşehir için önemli

Sakarya Büyükşehir Belediyesi bisikletli zabıta timi yollara çıktı. Kentin merkezinde, her geçen gün uzayan bisiklet yollarında uygulamalarına başlayan zabıta timi, bisikletlilerin güvenliğini sağlamak için pür dikkat çalışıyor. Bu tim sayesinde şehirde bisiklet kullanımına...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin