02.07.2022

  • Çalıştayda açılış konuşmasını yapan Bodrum Yörük Obası Derneği Başkanı Perihan Tiriç, desteklerinden dolayı Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras'a teşekkür etti.

  • Yörüklerin 550 yıllık yolculuğunun anlatıldığı Kayadan Kopmadık isimli belgesel gösterimi ile devam programa Araştırmacı Yazar Ramazan Kıvrak, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi'nden Prof.

  • Devrim Alkaya, Araştırmacı Yazar Yılmaz Bozkurt, Yazar, Şair Sabri Kuşkonmaz, Yazar Hüseyin Şakar, Eğitimci Yazar İlker Altınsoy, Bodrum halkından süngerci Mehmet Baş (Aksona) konuşmacı olarak katıldı.

  • Yoğun bir katılımın olduğu festivale, Bodrum Belediye Başkan Vekili Tamer Mandalinci, meclis üyeleri ve farklı yörelerden gelen Yörük Obaları başkanları ile vatandaşlar katıldı.

17/05/22 21:00

Yörükler, Bodrum’daki festivalde buluştu

Bodrum Belediyesi'nin destekleriyle bu yıl ikincisi düzenlenen "Bodrum Yörük Obası Kültür ve Sanat Festivali" yoğun bir katılım ile gerçekleşti. Bodrum Belediyesi'nin destekleriyle, Bodrum Yörük Obası (BODYOD) tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen "Bodrum Yörük Obası Kültür...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin