09.05.2021

HABER ÖZETI

  • Herkes için daha sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunabileceğimiz konusunda pozitif ve iyimseriz.

  • Yenilenebilir enerjiye 5 milyon TL'yi aşkın yatırım Verilen bilgiye göre Vodafone Türkiye, çevresel etkisini azaltmak üzere yenilenebilir enerji projelerine yatırım yapmayı sürdürüyor.

  • Vodafone, 2050 yılı için belirlemiş olduğu tüm karbon ayak izinde “net sıfır”a ulaşma hedefini 10 yıl öne çekmiş oldu.

  • Yüzde 100 yenilenebilir elektriğe geçiş, fosil yakıtlara olan bağlılığımızı azaltırken, müşterilerimizin kaynaklarını daha etkin bir şekilde yönetmelerine ve karbon emisyonlarını azaltmalarına yardımcı olacak.

21/04/21 16:17

Vodafone Türkiye yüzde 100 yenilenebilir enerji hedefine ulaştı

Amaç odaklı vizyonu doğrultusunda küresel karbon emisyonunu 2040'a kadar ‘net sıfır'a düşürmeyi taahhüt eden Vodafone, Türkiye'de de çevresel sürdürülebilirlik çalışmalarına hız verdi. Vodafone Türkiye, 22 Nisan Dünya Günü'nde yaptığı açıklamada, 2021/21 mali yılı itibariyle...

Türkiye Gazetesi ·

Vodafone Türkiye yüzde 100 yenilenebilir enerji hedefine ulaştı

Vodafone Türkiye, şebekesinde ve ofislerinde kullandığı elektriğin tamamını yenilenebilir enerji kaynaklarından kullanmaya başladığını duyurdu. Amaç odaklı vizyonu doğrultusunda küresel karbon emisyonunu 2040'a kadar "net sıfır'a düşürmeyi taahhüt eden Vodafone, Türkiye'de...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin