15.05.2021

  • Dünyanın lider telekomünikasyon şirketlerinden biri olan Vodafone Grubu, araştırma şirketi Gartner tarafından 2021 Magic Quadrant Uluslararası Yönetilen IoT Bağlantı Servisleri Lideri seçildi.

  • Vodafone, 18 organizasyonun değerlendirildiği uluslararası liderler liginde uygulama becerisi ve vizyon bütünlüğü ile Magic Quadrant Lideri olarak en üst sırada yer aldı.

  • Alanında bir ilk olan Nesnelerin İnterneti Platformumuz ile her sektörde bağlantılı servislerin herhangi bir altyapı yatırımına ihtiyaç duyulmaksızın hızla geliştirilmesini sağlıyoruz.

  • Kullanılamayan verilere erişip stratejik düşünmeyi güçlendirmek, yeni iş modelleri benimsemek ve müşteri deneyimini iyileştirmek için müşterilerimiz IoT teknolojisini kullanıyor.

18/04/21 14:29

Vodafone, nesnelerin interneti teknolojisinde lider seçildi

Vodafone Grubu, araştırma şirketi Gartner tarafından, yedinci kez Nesnelerin İnterneti (IoT) teknolojisinde lider seçildi. Vodafone, 18 organizasyonun değerlendirildiği uluslararası liderler liginde "uygulama becerisi" ve "vizyon bütünlüğü" ile Magic Quadrant Lideri olarak...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin