18.05.2021

HABER ÖZETI

  • Vodafone, bireyleri her an her yerde bağlantıda tutma hedefiyle 3 yıl önce pazara sunduğu V-Yaşam akıllı ürün ailesini geliştirmeye devam ediyor.

  • “Değer verdikleriniz V-İzci ile güvende” sloganıyla sunduğumuz V-İzci sayesinde, kullanıcılara, hayatta değer verdikleri herkesin ve her şeyin güvende olduğundan emin olma imkânı sağlıyoruz.

  • Yaklaşık 3 yıl önce, özellikle şehir ve metropollerde yaşayan bireylerin sevdikleri, değer verdikleri ve önemsedikleri şeylerin güvenliğini sağlama talebinden yola çıkarak V-Yaşam ürünlerini tasarladık.

  • Google Play ve Apple Store mağazalarından ücretsiz indirilebilen V-Yaşam mobil uygulaması üzerinden otomatik olarak aktif hale gelen bu kart, hangi nesneye bağlanırsa onu akıllı hale getiriyor.

14/04/21 14:25

Vodafone'dan yeni akıllı takip cihazı

Vodafone, bireyleri her an her yerde bağlantıda tutma hedefiyle 3 yıl önce pazara sunduğu V-Yaşam akıllı ürün ailesini geliştirmeye devam ediyor. Nesnelerin İnterneti (IoT) pazarında dünya liderlerinden biri olan operatör, çocuk takip, evcil hayvan takip, araba takip ve...

Türkiye Gazetesi ·

Vodafone’dan yeni akıllı takip cihazı

Vodafone, bireylerin dijitalleşmesi hedefiyle 3 yıl önce sunduğu V-Yaşam akıllı ürün ailesinde yeni bir inovasyona imza attı. Çocuk takip, evcil hayvan takip, araba takip ve çanta takip fonksiyonlarını tek cihazda toplayan operatör, yeni ürünü V-İzci ile kullanıcılara sevdikleri...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin