29.06.2022

HABER ÖZETI

  • Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun sosyal medya hesabından Arapça paylaşımına ilişkin, Türkiye'de en fazla yatırım yapan ülke Hollanda, arkasından Almanya.

  • Konuşmasında sivil toplum kuruluşlarının muhalefetin bu faşizme varan eleştirilerine tepki göstermesi gerektiğini belirten Bakan Varank,Yatırımcılar arasında faşizme varan, ifadeleri görebiliyoruz.

  • Neden Katar, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri Türkiye'de yatırım yapıyor diye eleştiri yapıyorlar.

  • Bakan Varank'a açılışta TBMM Plan Bütçe Komisyonu Başkanı Cevdet Yılmaz ile Sanayi ve Ticaret Komisyonu Başkanı Konya Milletvekili Ziya Altunyıldız da eşlik etti.

17/05/22 18:05

Varank'tan Kılıçdaroğlu'na "Arapça tweet" yanıtı

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun sosyal medya hesabından Arapça paylaşımına ilişkin, "Türkiye'de en fazla yatırım yapan ülke Hollanda, arkasından Almanya. Kimse Hollandalı, Almanyalı yatırımcıya bir şey demezken, Hollandaca,...

Son haberler ·

Bakan Varank’tan Kılıçdaroğlu’na Arapça tweet cevabı

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Uluslararası Yatırımcılar Derneği'nin (YASED) Ankara Ofisi açılışında, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Arapça attığı tweete tepki gösterdi. Muhalefetin Türkiye'ye yatırım yapan ülkeleri coğrafyalarına göre ayırdığına vurgu...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin