06.07.2022

HABER ÖZETI

  • Van'da İpekyolu Expo Fuar A.Ş. tarafından 10'uncusu düzenlenen Van İnşaat, Yapı, Dekorasyon ve Emlak Fuarı kapılarını ziyaretçilerine açtı.

  • E-ticaret ile beraber e-fuarcılığın da kentte yerini almaya başladığının altını çizen Takva, Umuyor ve diliyoruz ki, bu dünyadaki yeni değişen trende biz Van şehrini de taşımış olacağız.

  • Van OSB Yönetim Kurulu Başkanı Memet Aslan ise fuarcılığın kentin tanıtımında çok kıymetli ve değerli olduğunun altını çizerek, Bir kentte birden fazla fuar yapılması, o kentin gelişmişliğini gösteriyor.

  • Şehrimizin tanıtımına da önemli katkı sağlayan bu fuarı önümüzdeki yıl 2-4 Haziran'da tekrar düzenleyeceğiz.

19/05/22 17:54

Van İnşaat, Yapı, Dekorasyon ve Emlak Fuarı kapılarını ziyaretçilerine açtı

Van'da İpekyolu Expo Fuar A.Ş. tarafından 10'uncusu düzenlenen "Van İnşaat, Yapı, Dekorasyon ve Emlak Fuarı" kapılarını ziyaretçilerine açtı. Van Expo Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen ve Ortadoğu'da sektörün en önemli buluşma noktalarından biri olması hedeflenen "Van...

Istanbulhaber ·

Kuyum fuarına 40 şehirden 100’den fazla kuyumcu katıldı

Van'da ilk kez gerçekleştirilen Anatolia Jewerlry'e 40 şehirden 100'den fazla kuyumcu katıldı. Fuarda Van kedisi ve Van Gölü figürlü bilezikler ilgi odağı oldu. Yaklaşık 20 yıldır kuyum alanında Türkiye'nin en etkin organizasyonlarında imzası bulunan Ülker Selviler yönetimindeki...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin