02.07.2022

  • Biri dizi ziyaret ve inceleme programı için Saruhanlı ilçesine giden Vali Yaşar Karadeniz, ilk olarak kaymakamlığı ardından da şehit Hamza Dede'nin ailesini ziyaret etti.

  • Şehidin babası Musa Dede, annesi Ayşe Dede ve kız kardeşi Rümeysa Dede ile sohbet eden Vali Karadeniz, ailenin şehidin emaneti olduğunu belirterek her daim yanlarında olduklarını söyledi.

  • Kaymakamlık hizmet birimlerini ziyaret ederek personelle sohbet eden ve iyi çalışmalar dileyen Vali Karadeniz, daha sonra Kaymakam Yalınalp'ten ilçede gerçekleştirilen çalışmalar ve yapılması planlanan projelere ilişkin bilgi aldı.

  • Muhtarlar, STK'lar ve vatandaşla buluşma Vali Karadeniz, ilçe ziyaretleri sonrasında Saruhanlı'da görev yapan muhtarlar, STK temsilcileri ve vatandaşlarla bir araya geldi.

12/05/22 13:45

Vali Karadeniz Saruhanlı’da muhtarlar, STK’lar ve vatandaşlarla buluştu

Biri dizi ziyaret ve inceleme programı için Saruhanlı ilçesine giden Vali Yaşar Karadeniz, ilk olarak kaymakamlığı ardından da şehit Hamza Dede'nin ailesini ziyaret etti. Vali Karadeniz ayrıca Saruhanlı'da muhtarlar, sivil toplum kuruluşları ve vatandaşlarla bir araya gelerek...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin