24.10.2021

  • Şehit babasından ziyaret Vali Yaşar Karadeniz, 26.03.2016 tarihinde Şırnak İlinde şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Şevket Kolonkaya'nın babası Tunay Kolonkaya'yı makamında ağırladı.

  • Ayrıca Jeotermal Elektrik Santral Yatırımcıları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ufuk Şentürk de Vali Yaşar Karadeniz'i makamında ziyaret ederek gerçekleştirdikleri çalışmalar ve projelere ilişkin bilgi verdi.

  • Ziyarette Kansere karşı adım atıyoruz isimli projeleri hakkında bilgi veren heyet, Vali Karadeniz'i 1 Ekim'de düzenleyecekleri yürüyüşe davet ettiler.

  • Şehit babası Tunay Kolonkaya'ya milletin gönlünde önemli bir yere sahip olan ve şehitlerin emaneti ailelerinin her zaman yanında olduklarını belirterek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

20/09/21 18:58

Vali Karadeniz misafirlerini ağırladı

Manisa Valisi Yaşar Karadeniz misafirlerini ağırladı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Uğur Başkal, Manisa Büyükşehir Belediye Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Fırat Özcan ile Manisa Celal Bayar Üniversitesi Onkoloji Anabilim Dalı Başkanı Prof....

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin