29.07.2021

HABER ÖZETI

  • Salihli ilçesi ziyaretinde ilk olarak Kaymakam Mehmet Kamil Sağlam'ı makamında ziyaret eden Vali Karadeniz, ilçenin genel durumu, devam etmekte olan yatırım, faaliyet ve projelere ilişkin Kaymakam Sağlam'dan bilgi aldı.

  • İlçede bulunan Ramiz Turan Stadyumu ile Gençlik Merkezinde de incelemelerde bulunan Vali Yaşar Karadeniz'e ziyaretlerinde Kaymakam M. Kamil Sağlam, Belediye Başkanı Zeki Kayda ve yetkililer eşlik etti.

  • Salihli'yi yerel, bölgesel ve uluslararası turizm alanlarında tanıtmak istediklerini de belirten Başkan Kayda, Kula-Salihli UNESCO Global Jeopark'a verdiği desteklerden dolayı Vali Yaşar Karadeniz'e teşekkür etti.

24/06/21 17:50

Vali Karadeniz’den Salihli’de ziyaret turu

Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, bir dizi ziyaret ve incelemede bulunmak üzere Salihli İlçesini ziyaret etti. Salihli Kaymakamlığı, Belediye Başkanlığı ve Sardes Doğa Sporları ve Dağcılık Kulübünü ziyaret eden Vali Karadeniz daha sonra Ramiz Turan Stadyumu ile Gençlik Merkezinde...

Istanbulhaber ·

Başkan Kayda, Vali Karadeniz’i ağırladı

Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, ilçe ziyaret programları kapsamında Salihli Belediyesi'ni ziyaret ederek Belediye Başkanı Zeki Kayda'dan çalışmalarla ilgili bilgiler aldı. Manisa Valisi Yaşar Karadeniz, ilçe ziyaretleri kapsamında Salihli'de incelemelerde bulundu. Salihli...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin