11.08.2022

HABER ÖZETI

  • Kaymakamlıktan ayrılarak Kocasinan Belediyesine geçen Vali Çiçek, Belediye binası yanında bulunan taksi durağına da uğrayarak, taksicilerle sohbet edip taksici esnafının sorunlarını dinledi.

  • Hem valilik binası hem evim Kocasinan'da dolayısıyla bende bir Kocasinanlıyım.

  • Burada İncesu Kaymakamlığını ve İncesu Belediyesini ziyaret ederek, İlçe merkezindeki tarihi mekânlarda incelemelerde bulundu.

  • Özellikle Türk eserleri olan; Kervansaray, Kara Mustafa Paşa Külliyesi ve etrafı, her şeyiyle beni aldı başka bir âleme götürdü.

22/06/22 16:52

Vali Gökmen Çiçek’ten Başkan Çolakbayrakdar’ın projelerine övgü ve destek

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek'i ağırladı. Valilik binası ile lojmanının Kocasinan'da olduğunu ve Kocasinan Belediyesi'nin kendisi için ayrı bir önem taşıdığını belirten Vali Gökmen Çiçek, canla başla çalışan Kocasinan Belediyesi'nin...

Istanbulhaber ·

Vali Gökmen Çiçek Kocasinan ve İncesu’ya ziyaret

Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, ilçe ziyaretleri çerçevesinde Kocasinan ve İncesu ilçelerini ziyaret etti. Vali Çiçek, ilk olarak Kocasinan Kaymakamlığını ziyaret ederek, Kaymakam İlhan Abay'dan ilçe hakkında brifing aldı. Kaymakamlıktan ayrılarak Kocasinan Belediyesine geçen...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin