19.01.2022

HABER ÖZETI

  • Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç'ın da aralarında bulunduğu heyet 2022 yılında Samsun merkezli yapılacak TEKNOFEST için 2020'de organizasyona ev sahipliği yapan Gaziantep'te incelemelerde bulundu.

  • Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Ziya Çakır, beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Samsun Valisi Zülkif Dağlı'yı makamında ziyaret etti.

  • Daha sonra Şehitkamil Belediye Başkanı Muhammed Rıdvan Fadıloğlu ile şehirde Kültür Gezisi'ne katıldı.

  • Zülkif Dağlı, TEKNOFEST 2022'nin Samsun'da kalıcı izler bırakacağını ve şehre çok önemli katkılar sağlayacağını söyledi.

08/12/21 16:29

Vali Dağlı: “TEKNOFEST 2022’ Samsun’da kalıcı izler bırakacak”

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, TEKNOFEST 2022'nin Samsun'da kalıcı izler bırakacağını ve şehre çok önemli katkılar sağlayacağını söyledi. Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Ziya Çakır, beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte...

Istanbulhaber ·

Samsun’da TEKNOFEST 2022 hazırlıkları

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç'ın da aralarında bulunduğu heyet 2022 yılında Samsun merkezli yapılacak TEKNOFEST için 2020'de organizasyona ev sahipliği yapan Gaziantep'te incelemelerde bulundu. Türkiye'nin bilim ve mühendislik alanlarında yetişmiş insan kaynağının...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin