20.09.2021

  • Malatya Valisi Aydın Baruş, bahçesinde yetiştirdiği semizotu (pirpirim) ürünü satan Yusuf Kangal isimli yaşlı vatandaşın 2'nci aşısının zamanının geldiğini öğrenmesiyle 2. doz aşısının yapılmasını sağladı.

  • Bilim Kurulu'nun tavsiyeleri ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kararları doğrultusunda yayımlanan genelge ile 1 Temmuz'da kademeli normalleşmenin üçüncü etabına geçildi.

  • Sağlık Bakanlığı Salgın Yönetimi ve Çalışma Rehberinde kendi işkolu, faaliyet alanı için belirlenmiş tüm tedbir ve esaslara uyulması kaydıyla işyerleri herhangi bir kısıtlama olmaksızın faaliyetlerine devam etmeye başlamıştı.

  • Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye ve Malatya'da da korona virüs vaka sayısının artması üzerine Vali Aydın Baruş, esnafları ziyaret ederek son durumları hakkında bilgiler aldı.

28/07/21 15:55

Vali Baruş, yaşlı şahsın 2’nci doz aşısını yaptırdı

Malatya Valisi Aydın Baruş, bahçesinde yetiştirdiği semizotu (pirpirim) ürünü satan Yusuf Kangal isimli yaşlı vatandaşın 2'nci aşısının zamanının geldiğini öğrenmesiyle 2. doz aşısının yapılmasını sağladı. Bilim Kurulu'nun tavsiyeleri ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin