30.06.2022

HABER ÖZETI

  • Babasının memuriyeti nedeniyle Ankara'da doğan Şahin, aynı zamanda kayyum olarak Batman Belediye Başkanlığı da yapıyordu.

  • Merkez Valisi iken, 2014 yılında çıkan Valiler kararnamesi ile Malatya Valiliği'ne atanan Süleyman Kamçı da, 1956 yılında Trabzon İli Akçaabat İlçesi'nde doğdu.

  • Malatya'da görev süresince hem deprem hem de pandemi ile mücadele ettiklerini ifade eden Baruş, Malatya'da 3,5 yılımız geçti.

  • Cumhurbaşkanımızın takdirleri ile inşallah bundan sonra Isparta'daki vatandaşlarımıza hizmet edeceğiz ifadelerini kullandı.

12/05/22 16:02

Vali Aydın Baruş, Isparta Valiliğine atanmasını değerlendirdi

Isparta Valiliği görevine atanan Malatya Valisi Aydın Baruş, "Kayısı diyarından gül diyarına gidiyorum" dedi. Cumhurbaşkanlığı atama kararnamesiyle Isparta Valiliği görevine atanan Vali Aydın Baruş, Malatya'dan huzurlu ayrıldığını belirterek, "Yaklaşık 3, 5 yıldır büyük...

Istanbulhaber ·

Malatya valilerinde Karadeniz ağırlığı

Malatya'nın son yıllarda atanan Valilerinin Karadenizli olması dikkat çekti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla 12 Mayıs 2022 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan kararname ile Malatya Valisi Aydın Baruş'un Isparta Valiliği görevine atanmasıyla Malatya Valiliği...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin