15.06.2021

  • Konya Valisi Vahdettin Özkan, İçişleri Bakanlığı'nın valiliklere gönderdiği Pazar Yerleri genelgesi kapsamında açık olan pazar yerlerinde alınan Covid-19 tedbirlerini yerinde inceledi.

  • Pazar yeri denetimleri sırasında açıklamalarda bulunan Vali Özkan, Bugün Türkiye genelinde olduğu gibi ilimizde de pazar yerlerimizde, pazarcı esnafımız tarafından vatandaşımıza hizmet sunulmaktadır.

  • Pandemi ile mücadeleye vatandaşların kurallara uyarak destek vermesinin önemine değinen Vahdettin Özkan, Kurallara ağırlıklı olarak riayet eden bütün Konyalı hemşehrilerimize teşekkür ediyorum.

  • Özellikle sebze-meyve ihtiyacının karşılanması için üreticilerimizin elinde bulunan mevsimlik sebze meyvelerin müşteri ile buluşturulması ve vatandaşlarımızın ihtiyaçlarının giderilmesi açısından önem arz ediyor.

08/05/21 18:23

Vali Özkan, Covid-19 tedbirleri kapsamında pazar yerlerini denetledi

Konya Valisi Vahdettin Özkan, İçişleri Bakanlığı'nın valiliklere gönderdiği "Pazar Yerleri" genelgesi kapsamında açık olan pazar yerlerinde alınan Covid-19 tedbirlerini yerinde inceledi. Pazar esnafı ile bir süre sohbet eden Vali Vahdettin Özkan, esnaf ve vatandaşlara sosyal...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin