02.07.2022

HABER ÖZETI

  • Gaziantep Vakıflar Bölge Müdürü Adem Bozkurt, 3 ildeki vakıf mülklerinin gelirleriyle her ay 1200 aileye gıda, 900 öğrenciye de burs verdiklerini söyledi.

  • 9-15 Mayıs 2022 tarihinde kutlanacak bu yılki etkinlikler Vakıf Medeniyetinde Sosyal Politikalar, Sosyal Yardımlar ve Paylaşma Geleneği teması ile gerçekleştirilecektir.

  • Çalık, Her yıl Mayıs Ayının ikinci haftasında kutlanan Vakıf Haftası ile vakıf konusu hakkında farkındalığın sağlanması ve vakıf şuurunun topluma katkılarının vurgulanması hedeflenmektedir.

  • Yine bu çerçevede Eyüp İmarethanesinde bağışlanan kurbanların kesiminden elde edilen kavurmalar ülke genelinde olduğu gibi bizim bölgemizde de ihtiyaç sahiplerine dağıtılmaktadır.

11/05/22 19:14

Vakıf mülkleri ile 1200 aile destek

Gaziantep Vakıflar Bölge Müdürü Adem Bozkurt, 3 ildeki vakıf mülklerinin gelirleriyle her ay 1200 aileye gıda, 900 öğrenciye de burs verdiklerini söyledi.

Son haberler ·

Vakıflar Bölge Müdürü Bozkurt: “Bölgedeki tüm tarihi yapılar restore edildi”

Vakıflar Haftası dolayısıyla Gaziantep'teki tarihi Anadolu Han'da düzenlenen basın toplantısında konuşan Vakıflar Bölge Müdürü Adem Bozkurt, sorumlu oldukları alan içerisindeki tüm tarihi yapıları restore ettiklerini kaydetti. Vakıflar Bölge Müdürlüğü'ne ait tarihi Anadolu...

Istanbulhaber ·

Vakıflar Haftası etkinlikleri

Trabzon Vakıflar Bölge Müdürü Dr. İsmet Çalık, 9-15 Mayıs Vakıflar Haftası nedeniyle yaptığı açıklamada, "Son iki yılda Covid-19 salgını sebebiyle sosyal medya kanalları ve kitle iletişim aracılığı ile gerçekleşen faaliyetler bu yıl ne mutlu ki yüz yüze yapılacaktır" dedi. Her...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin