24.05.2022

  • Kurt Özkaya, hastalarda hem fonksiyonel hem de estetik problemlerin bir ameliyatta düzeltilebileceğini dile getirerek, Estetik problemler ile ilgili muayene edilen hastaların şikayetleri dinlendikten sonra hastaya planlanan ameliyat hakkında bilgi verilir.

  • Kaza veya kanser gibi nedenlerle burun deformitesi oluşmuş insanlarda bu deformitelerin tedavisi için ve daha önce rinoplasti olmuş hastalarda revizyon cerrahisi gerektiğinde rinoplasti yapılabilir dedi.

  • Neşe Kurt Özkaya, ameliyatın 17-18 yaşından önce yapılmamasını önerdiklerini belirterek, Rinoplasti ameliyatının genellikle 17-18 yaşından önce yapılmaması önerilir.

  • Fonksiyonel problemlerin sebebi alerjik rinit, konka hipertrofisi, nazofarenx, yumuşak damak problemleri gibi farklı sorunlar da olabilir.

17/01/22 10:15

Uzmanı açıkladı, 18 yaşından önce yapmayın

Estetik ve Plastik Rek. Uzmanı Doç. Dr. Neşe Kurt Özkaya, burun estetiği ameliyatlarının 18 yaşından önce yapılmaması önerisinde bulundu. Medicana Sivas Hastanesi Estetik ve Plastik Rek. Uzmanı Doç. Dr. Neşe Kurt Özkaya, burun estetiği veya Rinoplasti olarak bilinen burun...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin