24.05.2022

  • Üniversite-sanayi iş birliği modelinin en başarılı örneklerinden ULUTEK Teknopark, bir yıl boyunca 100'e yakın bilgilendirme etkinliği ile firmaların gelişimine önemli faydalar sağladı.

  • İrfan Karagöz, 2021 yılında Teknoparkımızda bulunan firmalarımızın, etkileşimlerinin ve bilgi paylaşımlarının artırılması amacıyla gerçekleştirdiğimiz ULUTEK Teknoloji Sahnesi programımız, sanayi ile iş birliklerine zemin hazırladı.

  • Bir diğer projemiz olan ULUTEK Partnerim Platformu ise kentimizde iş dünyasını ve firmalarımızı bir araya getiren yeni güç birliklerine kapıları aralayacak dedi.

  • Uluslararasılaşma destekleriyle firmalar ihracata teşvik ediliyor ULUTEK'te düzenlenen girişimci ve yatırımcı buluşmalarının girişimcilik ekosistemine olumlu yansıdığını da söyleyen Prof.

16/01/22 10:18

ULUTEK Teknopark 2021’de hız kesmeden çalışmalarını sürdürdü

Üniversite-sanayi iş birliği modelinin en başarılı örneklerinden ULUTEK Teknopark, bir yıl boyunca 100'e yakın bilgilendirme etkinliği ile firmaların gelişimine önemli faydalar sağladı. 'Gelecek İçin İnovasyon" sloganıyla Bursa'nın teknoloji üssü konumunda olan ULUTEK Teknopark,...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin