25.01.2022

  • Yaşar Üniversitesi, Türkiye'yle beraber 8 Avrupa ülkesinin dahil olduğu, her ülkeden sadece bir üniversitenin kabul edildiği Avrupa Turizm Eğitim Kurumları Birliği'nin (ACEEPT) eğitim programlarına 14 yıldır katılıyor.

  • Gastronomi ve gez, duraklarına hayran kaldılar Öğrenciler öncelikle, Urla Bağ Yolu, Torbalı Lucien Arkas Bağları, Tarihi Kemeraltı Çarşısı lezzet durakları gibi gezilere katıldı.

  • İlk kez 2011 yılında Sağlık Turizmi temasıyla programa ev sahipliği yapan Yaşar Üniversitesi, bu sene ikinci kez Gastronomi Turizmi teması ile katılımcıları ağırladı.

  • İsviçre, Fransa, Almanya, Belçika, Hollanda, İspanya, İtalya ve Finlandiya gibi ülkelerin üye olduğu birliğin 2021 uluslararası proje haftasında 65 öğrenci ve 11 akademisyen İzmir'e geldi.

29/11/21 09:28

Uluslararası öğrenciler İzmir’in lezzetleriyle hem eğlendi hem öğrendi

Yaşar Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleşen Avrupa Turizm Eğitim Kurumları Birliği (ACEEPT) Uluslararası Eğitim Programı bu yıl "Unutulmaz Gastronomi Turizmi Deneyimleri oluşturmak" teması ile İsviçre, Fransa, Almanya, Belçika, Hollanda, İspanya, İtalya ve Finlandiya'dan...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin