24.05.2022

HABER ÖZETI

  • ANKARA (AA) - Bakanlıktan yapılan açıklamada, İstanbul'da 7 ayrı metro hattının yapımına devam edildiği belirtildi.

  • Projeyi bu yıl halkımızın hizmetine açacağız Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Başakşehir-Kayaşehir Metro Hattı inşaatının Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına devredildiği anımsatılarak, şunlar kaydedildi: Hattın ihalesi, 2017'de yapıldı.

  • Hatırlayacağınız gibi aynı zihniyet Çam ve Sakura Hastanesi yollarını da yapmamış hastaneye ulaşım için gerekli olan bütün yolları Bakanlığımız yapmıştı ifadelerine yer verildi.

  • Son yerel seçimler öncesinde yüzde 5'i tamamlanan hatta, Temmuz 2019-Mayıs 2020 döneminde hiçbir ilerleme olmadı.

20/01/22 16:19

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Başakşehir-Kayaşehir Metro Hattı'nı bu yıl tamamlayacak

ANKARA (AA) - Bakanlıktan yapılan açıklamada, İstanbul'da 7 ayrı metro hattının yapımına devam edildiği belirtildi. Söz konusu hatlardan birisinin İstanbul Büyükşehir Belediyesinin yapımına başladığı ve Temmuz 2019'dan sonra "hiçbir çalışma yapılmaması sebebiyle" devralınan...

Haber Zamani ·

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Başakşehir-Kayaşehir Metro Hattı'nı bu yıl tamamlayacak

Haber Zamani

Başakşehir-Kayaşehir metro hattında son durum

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, İstanbul Büyükşehir Belediyesinden Temmuz 2019'dan sonra devralınan Başakşehir-Çam ve Sakura Şehir Hastanesi-Kayaşehir Metro Hattı'nın bu yıl hizmete alınacağını bildirdi.

Son haberler ·

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Başakşehir-Kayaşehir metro hattını tamamladıklarını açıkladı

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin yapımına başladığı, 2019 Temmuz'dan sonra çalışma yapılmadığı için devralınan Başakşehir-Çam ve Sakura Şehir Hastanesi-Kayaşehir Metro Hattı'nın bu yıl halkın hizmetine belirtilerek, "İstanbul'da...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin