15.05.2021

  • Kayseri Büyükşehir Belediyesi Ulaşım A.Ş.'nin tramvay hatlarının hizmet kalitesi tescillenerek Avrupa Birliği EN 13816 Yolcu Taşımacılığında Hizmet Kalitesi Yönetimi Standardı ile belgelendirilmeye hak kazandı.

  • Yapılan çalışmalarla istasyonlarda yer alan yönlendirme ve bilgilendirme araçları düzenlenerek, infopano (bilgi panosu) içerikleri güncellendi.

  • Geliştirilen performans sistemi ile ortaya koyulan ölçüm sonuçları Kayseri Ulaşım A.Ş. hizmet kalitesinin, standardın gerekliliklerini karşıladığını gösterdi.

  • Turnikeler, bilet makineleri, araç içi bilgi sistemleri gibi vatandaş tarafından kullanılan ya da vatandaşa bilgi sunan ekipmanların performansı özel olarak denetlendi ve hizmet performansları geliştirildi.

19/04/21 13:35

Ulaşım A.Ş. tramvay hatlarının hizmet kalitesi tescillendi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Ulaşım A.Ş.'nin tramvay hatlarının hizmet kalitesi tescillenerek "Avrupa Birliği EN 13816 Yolcu Taşımacılığında Hizmet Kalitesi Yönetimi Standardı" ile belgelendirilmeye hak kazandı. Geliştirilen performans sistemi ile ortaya koyulan ölçüm sonuçları...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin