21.10.2021

HABER ÖZETI

  • Bir otelde gerçekleştirilen kutlamaya Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, Marmaris Belediye Başkan Yardımcısı İhsan Öztürk, Sonyaşnik Vakfı Başkanı Alla Gorbunova ve çok sayıda davetli katıldı.

  • Ukrayna Özbekistan Marmaris Sanat ve Dayanışma Festivali kapsamında önceki akşam Ukrayna'nın bağımsızlık günü kutlaması da gerçekleştirildi.

  • Türk ve Ukraynalı çocuklar hep birlikte İstiklal Marşı'nı ve Ukrayna Milli Marşı'nı da okudu.

  • Burada kısa bir konuşma yapan Sonyaşnik Derneği Başkanı Alla Gorbunova, yangın afeti yaşayan Marmaris'e moral vermek için böyle bir festival düzenlediklerini söyledi.

25/08/21 16:06

Ukrayna Bağımsızlık Günü, Marmaris’te kutlandı

Ukrayna Bağımsızlık Günü, Marmaris'te de kutlandı. Ukrayna Özbekistan Marmaris Sanat ve Dayanışma Festivali kapsamında düzenlenen bağımsızlık günü kutlamasına Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay da katıldı. Ukrayna Özbekistan Marmaris Sanat ve Dayanışma Festivali kapsamında...

Istanbulhaber ·

Marmaris’e moral için Ukrayna ve Özbekistan’dan geldiler

Ukrayna-Özbekistan-Marmaris Sanat ve Dayanışma Festivali kapsamında Buruncu Macera Parkı'nda bir araya gelen yabancı ve Türk öğrenciler birlikte İstiklal Marşı'nı ve Ukrayna Milli Marşı'nı okurken, festival orman yangınları dolayısıyla zor günler geçiren Marmarislilere moral...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin