02.07.2022

HABER ÖZETI

  • Korona virüs salgınına karşı Turkovac aşısını geliştiren Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Aşı Araştırma ve Geliştirme Merkezi (ERAGEM) Müdürü Prof.

  • Aykut Özdarendeli, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığınca 12 ilde gençlere yönelik düzenlenen Devlet Teşvikleri Tanıtım Günleri kapsamında söyleşiye katıldı.

  • Kayseri Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen etkinliğe, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Durmuş Ersoy, ERÜ Rektör Yardımcısı Prof.

  • Bu tamamen Dünya Sağlık Örgütünün klinik aşamalardan Faz-3'e kadar olan aşamaları bir arada yapabilme konusunda verdiği kurallar çerçevesinde kısaltıldı.

22/05/22 19:32

TURKOVAC'ı geliştiren Özdarendel konuştu

TURKOVAC aşısını geliştiren Prof. Dr. Aykut Özdarendeli, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığınca 12 ilde gençlere yönelik düzenlenen "Devlet Teşvikleri Tanıtım Günleri" kapsamında söyleşiye katıldı.

Son haberler ·

Turkovac’ı geliştiren Prof. Dr. Özdarendeli: “Pandeminin sonuna yaklaşıyoruz”

Korona virüs salgınına karşı Turkovac aşısını geliştiren Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Aşı Araştırma ve Geliştirme Merkezi (ERAGEM) Müdürü Prof. Dr. Aykut Özdarendeli, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı'nın düzenlediği Devlet Teşvikleri Tanıtım Günleri etkinliğinde öğrenciler...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin