21.01.2022

  • Kış sezonunun gözde sebzelerinden olan ve başta turşusu olmak üzere çorbası, dolması ile salatasıyla lezzet kültürleri arasında yer alan beyaz lahananın Sakarya'da hasadına başlandı.

  • Erenler ilçesine bağlı Büyükesence Mahallesi'nde ikamet eden ve burada üreticilik yapan Fedai Duman, 2017 yılının fiyat çizelgesini uyguladığını dile getirdi.

  • Sadece büyükşehir belediyesi Sakarya Nehri'nden su pompalıyor, Allah razı olsun o kadar seviniyoruz ki ihtiyaç zamanında ve o sulama olmasaydı bu mahsul yetişmeyecekti dedi.

  • Doktorların bunu yiyemezsin diyeceği hiçbir hastalık yok Lahananın çeşitlerinden söz eden Mehmet Duman, Bu lahanayı herkes yiyebilir, doktora sorulduğunda doktorların bunu yiyemezsin diyeceği hiçbir hastalık yok.

29/11/21 12:24

Turşuların başrol oyuncusu lahananın hasadına başlandı

Kış sezonunun gözde sebzelerinden olan ve başta turşusu olmak üzere çorbası, dolması ile salatasıyla lezzet kültürleri arasında yer alan beyaz lahananın Sakarya'da hasadına başlandı. Başta turşusu olmak üzere çorbası, dolması ve salatasıyla lezzet kültürleri arasında yerini...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin