09.05.2021

HABER ÖZETI

  • TUNCELİ (İHA) – Tunceli'de Korona virüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkma kısıtlamaları nedeniyle yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanları Vefa Sosyal Destek Grubu tarafından beslendi.

  • Vatandaşların yasağa uyarak evlerinde kalmasıyla beraber şehrin birçok yeri sessizliğe büründü.

  • Emniyet Genel Müdürlüğü, yayınladığı videoyla ilgili yaptığı paylaşımda ise Bu soğuk günlerde yiyecek bulma sıkıntısı çeken canları unutmuyoruz.

  • Kent genelinde çalışma yapan ekipler, vatandaşlardan gelen ihbarları da değerlendirerek belli noktalara mama ve su bırakarak sokak hayvanlarını besledi.

20/02/21 14:39

Tunceli’de sokak hayvanlarına vefa

TUNCELİ (İHA) – Tunceli'de Korona virüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkma kısıtlamaları nedeniyle yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanları Vefa Sosyal Destek Grubu tarafından beslendi. Ülke genelinde olduğu gibi Tunceli'de de hafta sonları sokağa çıkma kısıtlamaları...

Istanbulhaber ·

Türk polisinden yürekleri ısıtan hareket

Başkentte polis ekipleri, zorlu kış günlerinde yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanları için şehrin belirli noktalarına mama bıraktı. O anlar Emniyet Genel Müdürlüğünün resmi Twitter hesabından paylaşılırken sokak hayvanlarının yalnız olmadığı mesajı verildi. Ankara'da...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin