16.05.2021

HABER ÖZETI

  • Trump, Cumhuriyet Partisi'nde bir güç olarak kalmayı planladığını açıkça belirtirken, olası bir 2024 başkan adaylığını da ima etti.

  • Yeni bir parti yok yalan haber Trump, pazar günü yaptığı konuşmada, yeni bir siyasi parti kurmayı planladığına dair söylentileri yalan haber olarak eleştirerek Yeni bir parti kurmayacağız.

  • Katılımcıların %21'i Florida Valisi Ron DeSantis'i tercih ederken, Güney Dakota Valisi Kristi Noem %4'lük oranla üçüncü sırada yer aldı.

  • Eski Dışişleri Bakanı Mike Pompeo ve Teksas Senatörü Ted Cruz %7'lik oranlarla listedeki isimleri takip etti.

01/03/21 10:06

Trump’ın, ’Muhafazakar Siyasi Eylem Konferansı’nda yaptığı konuşma coşkuyla karşılandı

Eski ABD Başkanı Donald Trump, Muhafazakar Siyasi Eylem Konferansı'nda (CPAC) yaptığı konuşmasında coşkulu kalabalığa, "Dört yıl önce birlikte başladığımız inanılmaz yolculuğun henüz sona ermediğini ilan etmek için bugün karşınızda duruyorum. Hareketimiz daha yeni başlıyor...

Istanbulhaber ·

Donald Trump'tan 2024 başkan adaylığına yeşil ışık

20 Ocak'ta başkanlık görevini Demokrat rakibi Joe Biden'a devreden Trump, görevi sona erdikten sonraki ilk kalabalığa hitabını Florida'da gerçekleştirilen 2021 Muhafazakar Siyasi Eylem Konferansı'nda yaptı. Tamamen dolu bir salonda coşkulu bir kalabalığa konuşan Trump, ağırlıklı...

Türkiye Gazetesi ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin