24.07.2021

HABER ÖZETI

  • Eskişehir'de Tokkal ailesinin katili Mehmet Şerif Boğa'nın yargılandığı karar duruşmanın çıkışında konuşan Emel Tokkal'ın kızı Beyza Nur Kayaalp, Bence çok şanslı birisi.

  • Eskişehir 1'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davanın karar duruşmasında tutuklu sanık Mehmet Şerif Boğa mahkemeye Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) üzerinden katıldı.

  • Bir aileyi katletmişti Emel Tokkal'ın ilk evliliğinden olan kızı annesine ulaşamayınca Eskişehir'de bulunan arkadaşlarına haber verdi.

  • İçeri giren ekipler, anne Emel Tokkal (41) ve 4 yaşındaki çocukları Ali Doruk Tokkal'ın cesedini ise oturma odasında buldu.

25/05/21 15:16

Tokkal ailesinin katili 1 kez ağırlaştırılmış ve 2 kez müebbet hapis cezasına çarptırıldı

Eskişehir'de İlkay-Emel Tokkal çifti ve 4 yaşındaki çocukları Ali Doruk'u öldürdüğü gerekçesiyle yargılanan Mehmet Şerif Boğa (29) 1 kez ağırlaştırılmış ve 2 kez müebbet hapis cezasına çarptırıldı. Eskişehir 1'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen davanın karar duruşmasında...

Istanbulhaber ·

Emel Tokkal’ın kızının katil zanlısına öfkesi

Eskişehir'de Tokkal ailesinin katili Mehmet Şerif Boğa'nın yargılandığı karar duruşmanın çıkışında konuşan Emel Tokkal'ın kızı Beyza Nur Kayaalp, "Bence çok şanslı birisi. Hak ettiğinden çok daha iyi bir yere gidiyor. Başka bir şey söylemek istemiyorum" dedi. Eskişehir'de...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin