21.01.2022

HABER ÖZETI

  • Ticaret Bakan Yardımcısı Sezai Uçarmak, törende yaptığı konuşmada, gümrük memuriyetinin diğer görevlere göre zorluklarını aktardı.

  • Uçarmak, Yapmanızı istediğimiz şey, kimseye ayrım yapmadan, devletin ve milletin hakkını koruyarak ortaya bir iş koymanız.ifadesini kullandı.

  • Üniversite hayatları boyunca bir arada olan Mehmet ve Fatih adlı iki genç de Edirne'ye gümrük muhafaza memuru olarak atandı.

  • Bazı arkadaşlarımız daha önce hiç muhatap olmadıkları, gitmedikleri, görmedikleri yerlerde hayatlarını birkaç yıl sürdürmek zorunda kalacaklar.

08/12/21 12:57

Ticaret Bakanlığına kurayla 795 sözleşmeli memur atandı

ANKARA (AA) - Bakanlığın konferans salonunda, 75'i sözleşmeli muayene memuru, 720’si sözleşmeli gümrük muhafaza memuru olmak üzere 795 kişinin belirlenmesi için kura çekimi töreni düzenlendi. Ticaret Bakan Yardımcısı Sezai Uçarmak, törende yaptığı konuşmada, gümrük memuriyetinin...

Haber Zamani ·

Ticaret Bakanlığına kurayla 795 sözleşmeli memur atandı

Haber Zamani

Ticaret Bakanlığında 795 sözleşmeli personelin ataması gerçekleştirildi

Ticaret Bakanlığına 795 sözleşmeli memurun ataması düzenlenen törenle yapıldı. Ticaret Bakanlığına sözleşmeli personel alımı kapsamında 23-27 Ağustos tarihleri arasındaki sözleşmeli muayene memurluğu ve 11-27 Ekim tarihleri arasındaki gümrük muhafaza memurluğu sözlü sınavlarını...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin