10.08.2022

HABER ÖZETI

  • Türk Hava Yolları'nın (THY) bugün gerçekleştirmeyi planladığı tarifeli Belçika seferleri, karşı meydandaki havalimanı personellerinin greve gitmesi nedeniyle iptal edildi.

  • Öte yandan, TK 1984 sayılı Londra-İstanbul seferi de kapasite yetersizliği nedeniyle, Heathrow Havalimanı ve Birleşik Krallık sivil havacılığı tarafından alınan karar doğrultusunda bu akşam yapılacak seferi iptal edildi.

  • Bu kapsamda TK 1939-TK1940 sefer sayılı İstanbul-Brüksel-İstanbul ile TK 1942 sefer sayılı Brüksel-İstanbul uçuşları iptal oldu.

  • Ulusal endüstriyel grev nedeniyle Brüksel Havalimanı'nda güvenlik personeli eksikliğine bağlı olarak yaşanan sefer iptallerinden THY de etkilendi.

20/06/22 11:52

THY'nin Brüksel seferlerine grev engeli

ISTANBUL (AA) - Türk Hava Yollarının (THY) Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamada, grev dolayısıyla Brüksel Havalimanı'nda güvenlik personeli eksikliği nedeniyle gün boyu notam ilan edildiği için bugün yapılacak seferlerin iptal edildiği belirtildi. "TK 1942 Brüksel-İstanbul",...

Haber Zamani ·

THY'nin Brüksel seferlerine grev engeli

Haber Zamani

Türk Hava Yolların’ndan sefer iptalleri

Türk Hava Yolları'nın (THY) bugün gerçekleştirmeyi planladığı tarifeli Belçika seferleri, karşı meydandaki havalimanı personellerinin greve gitmesi nedeniyle iptal edildi. Londra-İstanbul seferi ise kapasite yetersizliği nedeniyle iptal oldu. THY'nin bugün Belçika'nın Başkenti...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin