01.07.2022

HABER ÖZETI

  • Dünyanın en büyük Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST, yurt dışında ilk kez düzenlendiği Bakü'de Azerbaycanlılardan yoğun ilgi görüyor.

  • Bakü'de, 26-29 Mayıs'ta gerçekleştirilecek TEKNOFEST Azerbaycan'da Samsun Valiliği ve Samsun Büyükşehir Belediyesi kurdukları tanıtım standı ile yerini aldı.

  • Öte yandan Samsun standını Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank da ziyaret etti.

  • Katılanlara, Samsun'un doğal güzellikleri, tarihi ve turizm merkezleri anlatılarak, sosyal, ekonomik ve tarihi önemi ile ilgili bilgiler paylaşıldı.

26/05/22 18:24

TEKNOFEST Azerbaycan’da Samsun ilgisi

Samsun Büyükşehir Belediyesi, Bakü'de düzenlenen "TEKNOFEST Azerbaycan'da tanıtım standı açtı. Şehrin tanıtımını yaptı. İlginin hayli yüksek olduğu ifade edildi. Samsun standını Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank da ziyaret etti. Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı (T3...

Istanbulhaber ·

TEKNOFEST 7'den 70'e Azerbaycanlıları ağırlıyor

Dünyanın en büyük Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST, yurt dışında ilk kez düzenlendiği Bakü'de Azerbaycanlılardan yoğun ilgi görüyor.

Son haberler ·

TEKNOFEST Azerbaycan’da başladı

Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali "TEKNOFEST", Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de başladı. Türkiye dışında ilk defa Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de, 29 Mayıs tarihine kadar devam edecek olan Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali "TEKNOFEST" coşkuyla başladı. Festivalde,...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin