17.08.2022

HABER ÖZETI

  • Tekirdağ'ın Muratlı ilçesinde yaşanan kavgada başından yaralanan kişi yoğun bakıma alınırken, yaralayan kişi ise tutuklandı.

  • Muratlı Devlet Hastanesi Acil Servisi'ne kaldırılan yaralı işçi, ilk müdahalesinin yapılmasının ardından Tekirdağ Şehir Hastanesi'ne sevk edildi.

  • Muratlı Jandarma Karakolundaki işlemleri tamamlanan S.A. sevk edildiği adli makamca tutuklanarak Tekirdağ T-2 Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'na sevk edildi.

  • İddiaya göre, aralarında henüz öğrenilemeyen bir sebepten dolayı sözlü tartışma yaşanan 32 yaşındaki S.A. ve 60 yaşındaki O.Y., daha sonra kavga etti.

30/06/22 09:52

Tekirdağ’da kavga: 1 yaralı

Tekirdağ'ın Muratlı ilçesinde yaşanan kavgada başından yaralanan kişi yoğun bakıma alınırken, yaralayan kişi ise tutuklandı. Olay, Muratlı ilçesi Balabanlı Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, aralarında henüz öğrenilemeyen bir sebepten dolayı sözlü tartışma yaşanan...

Istanbulhaber ·

Tekirdağ’da iş kazası: 1 yaralı

Tekirdağ'ın Muratlı ilçesinde yaşanan iş kazasında bir kişi yaralandı. Olay, Muratlı OSB'de bir yağ fabrikasında meydana geldi. İddiaya göre, 22 yaşındaki İ.K. adlı işçi, yaklaşık 4 metre yükseklikten aşağı düştü. Muratlı Devlet Hastanesi Acil Servisi'ne kaldırılan yaralı...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin