28.05.2022

HABER ÖZETI

  • TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Doğu Akdeniz Boru Hattı (EastMed) Projesi hakkında Biz başından beri bu projenin o haliyle ticari olmadığını düşünüyorduk.

  • Meclis Başkanı Şentop ve beraberindeki parlamento heyeti Türk Birliği'nde görev yapan komutan ve askerlerle birlikte yemek yedikten sonra hatıra fotoğrafı çektirdi.

  • Sadece Türkiye'ye hasım olmak noktasından hareketle siyasi amaçlarla böyle bir projenin gerçekleştirilemeyeceğini biz baştan beri söylüyorduk.dedi.

  • Biz, Doğu Akdeniz'in imkanlarını başta Doğu Akdeniz'deki ülkeler olmak üzere uluslararası hukuk, adalet ve hakkaniyet çerçevesinde paylaşılmasını, ekonomik imkanlarının paylaşılmasını arzu ediyoruz.

19/01/22 21:04

TBMM Başkanı Şentop’tan Katar’daki Türk Komutanlığına ziyaret

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, resmi temaslarda bulunmak üzere geldiği Katar'daki Türk Birleşik Kuvvet Komutanlığını ziyaret etti. TBMM Başkanı Mustafa Şentop ve beraberindeki parlamento heyeti, resmi ziyarette bulundukları Katar'da Türk Birleşik Müşterek Kuvvet Komutanlığını...

Istanbulhaber ·

TBMM Başkanı Şentop: “Biz başından beri bu projenin ticari olmadığını düşünüyorduk”

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Doğu Akdeniz Boru Hattı (EastMed) Projesi hakkında "Biz başından beri bu projenin o haliyle ticari olmadığını düşünüyorduk. Sadece Türkiye'ye hasım olmak noktasından hareketle siyasi amaçlarla böyle bir projenin gerçekleştirilemeyeceğini biz...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin