17.08.2022

HABER ÖZETI

  • Bitlis'in Tatvan Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından her yıl organize edilen GSB Spor Okulları ve GSB Engelsiz Spor Okulları kayıtları başladı.

  • Okullarda 2021-2022 eğitim öğretim dönemi geride kalırken, yaz dönemini olumlu geçirmek isteyen çocuk ve gençler için GSB Spor Okulları devreye giriyor.

  • GSB Spor Okullarının açılış töreni 29 Haziran 2022 Çarşamba günü saat 11:00 da Merkez Spor Salonunda GSB Spor okullarının açılış töreni yapılacak.

  • GSB Spor Okulları için öğrenciler velileri ile birlikte gelerek kayıt bürosundan kayıt formunu doldurarak kayıtlarını yapabilecekler.

17/06/22 14:50

Tatvan’da GSB Spor Okulları ve GSB Engelsiz Spor Okulları başlıyor

Bitlis'in Tatvan Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından her yıl organize edilen GSB Spor Okulları ve GSB Engelsiz Spor Okulları kayıtları başladı. Tatvan'da her yıl organize edilen ücretsiz GSB Spor Okulları korona virüs salgını nedeniyle ara verdiği faaliyetlerine yeniden...

Istanbulhaber ·

Çocuk ve gençler yazı sporla geçirecek

Okullarda 2021-2022 eğitim öğretim dönemi geride kalırken, yaz dönemini olumlu geçirmek isteyen çocuk ve gençler için GSB Spor Okulları devreye giriyor. Tüm branşlar ücretsiz gerçekleşecek. Malatya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce organize edilen GSB Spor Okulları kayıtları...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin