27.07.2021

HABER ÖZETI

  • Mersin'de kendilerini kamu görevlisi olarak tanıtıp, bir tatlı imalathanesi sahibini dolandırdıkları iddiasıyla gözaltına alınan 3 kişi çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

  • Şahısların evrak eksikliğini bahane ederek imalathaneye ceza keseceklerini söylediği ancak iş yeri sahibinin 2 bin lira vermesi durumunda cezayı kesmeyeceklerini belirterek, vatandaştan para aldıkları tespit edildi.

  • Bunun üzerine müştekinin sadece 700 lira parası olduğunu söylemesi üzerine şüpheliler, o parayı alarak olay yerine geldikleri otomobille hızla bölgeden kaçtılar.

  • Şahısların hızlı gitmesinden şüphelenen müşteki, dolandırıldığını fark edince, durumu polise bildirdi.

10/06/21 16:47

Tatlıcıyı dolandıran sahte kamu görevlileri tutuklandı

Mersin'de kendilerini kamu görevlisi olarak tanıtıp, bir tatlı imalathanesi sahibini dolandırdıkları iddiasıyla gözaltına alınan 3 kişi çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı. Edinilen bilgiye göre, Mersin'in merkez Akdeniz ilçesine bağlı Siteler Mahallesi'nde tatlı imalatı...

Istanbulhaber ·

Kamu görevlisiymiş gibi gidip, tatlıcıyı dolandırdılar

Mersin polisi, kendilerini kamu görevlisi olarak tanıtıp, bir tatlı imalathane sahibini dolandırdıkları iddiasıyla 3 kişiyi gözaltına aldı. Şahısların evrak eksikliğini bahane ederek imalathaneye ceza keseceklerini söylediği ancak iş yeri sahibinin 2 bin lira vermesi durumunda...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin