15.08.2022

  • Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekipleri, ulaşımda sorun oluşturan cadde ve bulvarların kalitesini arttırmaya devam ediyor.

  • Burası çok kullanılan bir cadde Tarsus Yeni Mahalle Muhtarı Ali Tarhan, yapılan hizmetlerden dolayı Başkan Vahap Seçer'e teşekkür ederek, Mücahitler Caddesi'nde MESKİ çalışma yaptı.

  • Tarsus merkeze bağlı Yeni Mahalle'de kuzey-güney aksında yer alan ve üzerinde semt pazarının da kurulduğu Mücahitler Caddesi, Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından tamamen yenilendi.

  • Ulaşım Dairesi Başkanlığına bağlı ekipler tarafından da trafik akışının sağlıklı şekilde işlemesi ve yaya güvenliği açısından cadde de çizgileme çalışması yerine getirildi.

04/07/22 10:46

Tarsus’ta asflat çalışmaları sürüyor

Mersin Büyükşehir Belediyesince Tarsus ilçesinde ihtiyaç duyulan bölgelerde asfalt yapım ve yenileme çalışmalarına devam edildiği bildirildi. Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekipleri, ulaşımda sorun oluşturan cadde ve bulvarların...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin