14.08.2022

HABER ÖZETI

  • Ben emeği geçen, destek veren herkese ve özellikle de Okulun ilimize kazandırılmasındaki katkılarından dolayı TOBB Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu'na teşekkürlerimi iletiyorum diye konuştu.

  • Okulumuz önümüzdeki yıllarda da gençlerimizin öncelikli tercihleri arasında yer almaya devam edecek.

  • Sektör temsilcilerinin mezunları hemen istihdam etmeye hazır olduğunu kaydeden Menevşe, Bu bizim için büyük bir sevinç kaynağıdır.

  • TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne kayıt yaptıran öğrenciler, seçecekleri alanla ilgili bilgi, beceri kazanmalarının yanında, mesleklerini en iyi şekilde icra edebilmeleri adına donanımlı ve kaliteli bir eğitim alacaklar.

26/06/22 12:20

Tarım sektörü ilk mezunlara sahip çıkıyor

Adana Ticaret Odası Başkanı Atila Menevşe, tarım alanında eğitimi önceleyen, ilk mezunlarını veren TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin gençlerin öncelikli tercihleri arasında yer almaya devam edeceğini söyledi. Menevşe, TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin...

Istanbulhaber ·

Tarım sektörü ilk mezunlara sahip çıkıyor

Adana Ticaret Odası Başkanı Atila Menevşe, tarım alanında eğitimi önceleyen, ilk mezunlarını veren TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin gençlerin öncelikli tercihleri arasında yer almaya devam edeceğini söyledi. Menevşe, TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin bu yıl...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin