14.08.2022

HABER ÖZETI

  • Teknolojinin desteği ile tarımda yazılan hikayeyi değiştirebileceklerine inandığını ifade eden Aran, Hikayeyi değiştirmeye aday ne kadar beyin varsa o beynin ürettiklerini alıp İş Bankası olarak çiftçimizle buluşturmak bizim ödevimizdir dedi.

  • İzmir'de düzenlenen toplantı ise İş Bankası Genel Müdürü Hakan Aran'ın katılımıyla Tarımda Teknoloji ve Sürdürülebilirlik konu başlığı ile yapıldı.

  • Ülke olarak tarımın önemini, tarımın ne kadar kritik olduğunu, ülkemiz için ne kadar stratejik olduğunu duyarak büyüdük.

  • Tarım ülkesi olduğumuzu, tarım konusunda ne kadar artımız olduğunu konuştuk ama sanırım sadece konuştuk.

16/06/22 17:51

Tarım bankacılığında farklı bir hikaye yazılıyor

Türkiye İş Bankası tarafından İzmir'de "Tarımda Teknoloji ve Sürdürülebilirlik" konu başlığı ile düzenlenen "İş'le Buluşmalar", İş Bankası Genel Müdürü Hakan Aran'ın katılımıyla yapıldı. Teknolojinin desteği ile tarımda yazılan hikayeyi değiştirebileceklerine inandığını...

Istanbulhaber ·

İş Bankası ilk tarım şubesini Saruhanlı’da açtı

Türkiye İş Bankası teknolojiyi, tarımı ve finansı bir araya getirerek çiftçilere yönelik yenilikçi çözümler sunduğu ilk tarım ihtisas şubesinin açılışını Manisa Saruhanlı'da gerçekleştirdi. Açılışta konuşan İş Bankası Genel Müdürü Hakan Aran, "100. yılımıza kadar ülkemizde...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin