08.05.2021

HABER ÖZETI

  • Klasik ve spor model ayakkabılar, atkılar, çantalar, kemerler ve daha bir sürü çeşit erkek aksesuarları Defacto'nun 2021 Kış Erkek Koleksiyonu'nda yerini alıyor.

  • DeFacto'nun kadın koleksiyonunda yer alan tasarımlar sade ve şık temalarıyla çağdaş, modern kadının stiline cevap veriyor.

  • Koleksiyonda zincir detaylı çantalardan ikili kemerlere, farklı desenlerdeki fularlardan sneakerlara kadar birçok alternatif, sezonun tarzını yansıtıyor.

  • Bel çantalarının moda dünyasına kazandırdığı eller serbest akımının yeni temsilcisi olarak görülen aksesuarlar, tasarımcıların ilham kaynağı.

17/02/21 11:18

Tamamlayıcı aksesuarlar trendlerin izinde

Bel çantalarından kemerlere, 2021 Kış sezonunun öne çıkan aksesuar trendleri sıralandı. DeFacto'nun kadın koleksiyonunda yer alan tasarımlar sade ve şık temalarıyla çağdaş, modern kadının stiline cevap veriyor. Koleksiyonda zincir detaylı çantalardan ikili kemerlere, farklı...

Türkiye Gazetesi ·

Tamamlayıcı aksesuarlar trendlerin izinde

Kış koleksiyonlarında yer alan aksesuarlar soğuk günlerin tamamlayıcısı oluyor. Bel çantalarından kemerlere, 2021 Kış sezonunun öne çıkan aksesuar trendleri sıralandı. DeFacto'nun kadın koleksiyonunda yer alan tasarımlar sade ve şık temalarıyla çağdaş, modern kadının stiline...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin