17.10.2021

HABER ÖZETI

  • Edinilen bilgiye göre, M2 Yenikapı-Hacıosman metro hattının Taksim istasyonunda bir kişi, metronun istasyona yanaştığı sırada bir anda kendini raylara atarak intihar girişiminde bulundu.

  • Metro İstanbul'un sosyal medya hesabından konuya ilişkin yapılan açıklamada, seferlerin Yenikapı-Şişhane ve Osmanbey - Hacıosman istasyonları arasında yapıldığı açıklandı.

  • Çevredeki vatandaşların ihbarıyla olay yerine hemen polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi.

  • İtfaiye ekiplerinin müdahalesi ile ağır yaralı olarak rayların altından çıkarılan E.I (23) isimli şahsın kaldırıldığı hastanede hayatını kaybettiği öğrenildi.

06/09/21 17:31

Taksim Metro istasyonunda bir kişi raylara atlayarak intihar etti

Taksim Metrosu'nda raylara atlayarak intihar eden şahıs hayatını kaybetti. Olay saat 15.30 sıralarında Taksim Meydanı metro istasyonunda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, M2 Yenikapı-Hacıosman metro hattının Taksim istasyonunda bir kişi, metronun istasyona yanaştığı...

Istanbulhaber ·

Taksim Metrosu’nda intihar girişimi

Taksim Metro istasyonunda bir şahıs intihar girişiminde bulundu. İntihar girişimi nedeniyle Taksim istasyonu kapatıldı. Yenikapı-Hacıosman Metro Hattı Taksim Metro istasyonunda bir vatandaş intihar girişiminde bulundu. Metro İstanbul'un Twitter hesabından yapılan açıklamada...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin