29.01.2022

HABER ÖZETI

  • Çatalça Büyükçekmece İstikameti Tem Bağlantı Yolu'nda lodos nedeniyle seyir halinde bulunan 2 tır, bir kamyonet lodos nedeniyle devrildi.

  • İhbar üzerine olay yerine giden İtfaiye ekipleri bir tır sürücüsünü sıkıştığı yerden kurtardı.

  • Diğer iki sürücü de çevredeki vatandaşların yardımıyla kurtuldu.

  • Sürücüler kazayı hafif sıyrıklarla atlatırken, seyir halinde olan tırın devrilme anı da saniye saniye cep telefonu kamerasına yansıdı.

29/11/21 15:07

Tırın lodos nedeniyle devrilme anı kamerada

Çatalça Büyükçekmece İstikameti Tem Bağlantı Yolu'nda lodos nedeniyle seyir halinde bulunan 2 tır, bir kamyonet lodos nedeniyle devrildi. Tırın devrilme anı saniye saniye cep telefonu kamerasına yansıdı. Çatalça Büyükçekmece İstikameti Tem Bağlantı Yolu'nda seyir halinde...

Istanbulhaber ·

Lodos nedeniyle 2 tır 1 kamyonet devrildi

Çatalça Büyükçekmece İstikameti Tem Bağlantı Yolu'nda seyir halinde bulunan 2 tır bir kamyonet lodos nedeniyle devrildi. Araç içinde bulunan sürücüler kazayı hafif sıyrıklarla atlattı. Kaza nedeniyle bölge de trafik yoğunluğu yaşandı. Çatalça Büyükçekmece İstikameti Tem...

Istanbulhaber ·

Çatalça Büyükçekmece istikameti Tem Bağlantı Yolu’nda seyir halinde bulunan 2 tır ve bir kamyonet lodos nedeniyle devrildi.

Çatalça Büyükçekmece istikameti Tem Bağlantı Yolu'nda seyir halinde bulunan 2 tır ve bir kamyonet lodos nedeniyle devrildi.

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin