19.05.2022

HABER ÖZETI

  • Turkcell, yenilikçi iş birlikleriyle Türkiye'de çevreye duyarlı teknolojilerin gelişimine katkı sağlamaya devam ediyor.

  • Aynı zamanda yerli teknolojilerle milli kaynakların verimli kullanılmasını da destekleyen operatör, lityum batarya üretimi yapan ASPİLSAN Enerji ile geleceğe dönük önemli bir iş birliğine imza attı.

  • Ardından iş birliğimiz, Turkcell şebekesinde yapılan saha testlerindeki başarılı sonuçlarla da desteklendi.

  • Doğrudan telekomünikasyon sektörüne yönelik olarak geliştirilen ve üretilen bu ürünlerin, ülke ekonomisine önemli bir katkı sağlayacağına inanıyoruz.

27/01/22 12:32

Türkiye’nin yerli ve milli batarya üretimine Turkcell’den destek

Turkcell, yenilikçi iş birlikleriyle Türkiye'de çevreye duyarlı teknolojilerin gelişimine katkı sağlamaya devam ediyor. Aynı zamanda yerli teknolojilerle milli kaynakların verimli kullanılmasını da destekleyen operatör, lityum batarya üretimi yapan ASPİLSAN Enerji ile geleceğe...

Istanbulhaber ·

Türk Telekom ve ASPİLSAN Enerji’den yerli lityum batarya iş birliği

Türk Telekom, yerli ve millî teknoloji çözümleri üretme vizyonuyla ASPİLSAN Enerji ile yerli lityum bataryaların geliştirilmesi ve ticari kullanımı konusunda önemli bir iş birliği gerçekleştirdi. ASPİLSAN Enerji'nin Türk Telekom mühendislerinin de desteğiyle geliştirdiği...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin