28.11.2021

  • Yarım asrı aşkın deneyim ve yoğun sınava hazırlık programıyla öğrencilere yeni bir bakış açısı kazandıran Uğur Kurs, eğitimde çıtayı yükseltiyor.

  • Türkiye'nin 52 ilinde 112 okulu ve 127 kurs merkezinde eğitim veren Uğur markası, öğrencilerin akademik, sosyal, duygusal, fiziksel ve bireysel gelişimlerini destekleyerek başarıyla geleceğe hazırlamaya devam ediyor.

  • Diyarbakır'da açtığımız Uğur Kurs Kütüphanesi'nde hem Uğurlu öğrenciler hem de sınavlara kendi kendine hazırlanan mezun öğrenciler ders çalışabilecek, test çözebilecek, eksiklerini giderebilecek.

  • Haftanın 6 günü 09.00-23.00saatleri arasında öğrencilerle buluşacak olan kütüphanede, yüz yüze dersleri tamamlayıcı bireysel ve grup çalışmaları yapılacak.

16/10/21 16:17

Türkiye’nin Uğur’undan yeni nesil kütüphane

54 yıllık deneyimi ile öğrencilerini başarıyla hedeflerine ulaştıran Uğur Kurs, Diyarbakır'da öğrenmeyi keyifli hale getiren, yeni nesil Uğur Kurs Kütüphanesi'nde öğrencilerle buluşuyor. Türkiye'nin 52 ilinde 112 okulu ve 127 kurs merkezinde eğitim veren Uğur markası, öğrencilerin...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin