07.05.2021

  • Çocuklar için hazırlanan mobil tırda DPÜ Simav MYO İnsan Kaynakları Bölüm Başkanı Kudret Armağan tarafından çocuklara eğlendirirken öğreten eğitimler verildi.

  • Vali Çelik, beraberinde Vali Yardımcısı Mustafa Güney, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler ile Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ekipleriyle Kızılcaören sakinlerini de evlerinde ziyaret ederek hal hatır sordu.

  • Çocuklar, beyin egzersizlerinden, etkili iletişime, doğru nefes almadan odaklanmaya dek birçok alanda zihinsel ve bedensel gelişimine katkı sağlayacak oyunları Vali Ali Çelik ile birlikte tecrübe etti.

  • Hayatın her alanında umudumuz çocuklarımız Çocukların ilgisinin sevindirici olduğunu ifade eden Vali Çelik, Hayatın her alanında umudumuz çocuklarımız.

10/04/21 10:54

Türkiye’nin ilk “Gezici Motivasyon ve Eğitim Tırı” çocuklarla buluştu

Kütahya Valiliği öncülüğünde, Kütahya İl Özel İdaresi ve PTT Anonim Lojistik A.Ş. destekleriyle hayata geçirilen "Gezici Motivasyon ve Eğitim Tırı" Kütahya'nın merkez köylerinden Kızılcaören'de çocuklarla buluştu. Özellikle kırsal kesimdeki çocukların kendilerine olan inanç...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin