20.05.2022

  • Fon bulucu platformu kurucusu Hakan Yıldız, Ankara Kalkınma Ajansı ile ortak geliştirdikleri proje ile girişimlerin yatırımcılarından birinin de kamu olduğunu belirterek, Türkiye'de girişim finansmanında devrim yaşanıyor.

  • Projenin Paya Dayalı Kitle Fonlaması Desteği aşaması kapsamında, girişimcilerin ticarileşmesini veya ölçeklenmesini sağlamak üzere ihtiyaç duydukları finansman sağlanıyor.

  • Ankara Kalkınma Ajansı Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Erdem Koçoğlu ise ANKARAKA'nın projesini şöyle anlattı: TechAnkara Dijital Proje Pazarı Ticarileştirme Programı kapsamında üç başlıkta desteğimiz bulunmakta.

  • Ankara Kalkınma Ajansı'nın destek verdiği girişimler, 2021 yılında 4 taneydi ve sadece 600 bin liralık finansman desteği ile 10 milyon lirayı aşan bir fonlamanın girişimlere ulaşması sağlandı diye konuştu.

16/01/22 12:41

Türkiye’de kamunun girişimlere ortak olması ile girişim finansmanında devrim yaşanıyor

Fon bulucu platformu kurucusu Hakan Yıldız, Ankara Kalkınma Ajansı ile ortak geliştirdikleri proje ile girişimlerin yatırımcılarından birinin de kamu olduğunu belirterek, "Türkiye'de girişim finansmanında devrim yaşanıyor. Kitle fonlaması hem Türkiye'de paya dayalı olarak...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin